CEP123NP-3R2NC datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CEP123NP-3R2NC
  • Производитель
    Sumida Corporation
  • Описание
    Sumida Corporation CEP123NP-3R2NC Mfr Package Description: LEAD FREE Lead Free: Yes EU RoHS Compliant: Yes Shielded: Yes DC Resistance: 0.0142 ohm Surface Mount: Yes Terminal Shape: WRAPAROUND Terminal Finish: NOT SPECIFIED Terminal Placement: DUAL IN-LINE Manufacturer Series: CEP123 Number of Functions: 1 Number of Terminals: 4 Inductor Application: POWER INDUCTOR Shape/Size Description: RECTANGULAR PACKAGE Tolerance: 30 % Inductor Type: GENERAL PURPOSE INDUCTOR Test Frequency (at L-nom): 0.1000 MHz Rated Current-Max: 5.8 A Inductance-Nom (L): 3.2 uH